Úvod Služby » Uskladnění lodí a vodních skútrů

Uskladnění lodí a vodních skútrů

Pokud žijete v chladnějším klimatu kde v zimě můžou klesnout teploty pod nulu, je skladování   plavidla v interieru tou správnou volbou. Vnitřní prostory poskytují majiteli lode ochranu před pověternostními podmínkami jako sněh, ledem a déšť, které můžou na plavidlo působit v exteriéru a tím plavidlo vystavovat postupnému znehodnocování. Uskladnění v hale je o něco drahží než odstavení plavidla na venkovních plochách, co není někdy pro majitele  pozitivní. Na druhé straně je velkým pozitivem jistota o tom, že váš majetek je v bezpečí jednak před přírodními živli tak i před krádeží a vandalismem.

JET STORAGE ONE YACHTING 8    

 

 

Pro klienty kteří si v průběhu zimních měsíců nechtějí dělat starosti se svým plavidlem nebo vodním skútrem nabízíme možnost uschování plavidla nebo vodního skútru v hale. Tato služba se stává u našich klientu žádaná, protože se jim po sezoně postaráme o veškerou starostlivost s plavidlem. Před zimním uskladněním je potřebné na plavidlech vykonat komplexní

 

servis hnacích agregátů a všech systémů, ošetření a konzervaci všech kovových částí aby nedocházelo k povrchové korozi, zazimování a konzervaci chladících systémů, vodních systémů a odpadních systémů. Péče, kterou dostane Vaše plavidlo od našich techniků Vám oplatí svím vzhledem a spolehlivostí v budoucnu. 

 

 

 

 JET STORAGE ONE YACHTING 9
          

JET STORAGE ONE YACHTING 10

 

JET STORAGE ONE YACHTING 18

JET STORAGE ONE YACHTING 12

 

JET STORAGE ONE YACHTING 19

JET STORAGE ONE YACHTING 21

 

JET STORAGE ONE YACHTING 22

 

JET STORAGE ONE YACHTING 23

 

JET STORAGE ONE YACHTING 24